
Прокладка головки циліндра 442832 (ELRING)
1 424 ₴
- В наявності
- Код: EL442832
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
ELRING 442822
VICTOR REINZ 61-42135-30
CITROËN 0209GQ
ELRING 442832
GUARNITAUTO 103692-3854
GLASER H40649-30
HERTH+BUSS J1252178
ELWIS ROYAL 0044299
BGA CH7537C
ELRING 442812
CORECO 49409495
FORD 1 683 690
FAI AutoParts HG1644B
FAI AutoParts HG1644C
GLASER H4064930
PAYEN AH7320
FORD 1683690
VICTOR REINZ 61-42135-20
ELRING 442.822
WILMINK GROUP WG1923379
GUARNITAUTO 1036923854
CITROËN 0209.GQ
CORTECO 49409494
WILMINK GROUP WG1178041
ELRING 442.832
VICTOR REINZ 614213530
WILMINK GROUP WG1192736
WILMINK GROUP WG2133865
WILMINK GROUP WG1103652
VICTOR REINZ 614213510
CORTECO 49409492
VICTOR REINZ 61-42135-10
ELRING 442.812
VICTOR REINZ 614213520
WILMINK GROUP WG1704559
MOTIVE HGP732L
FIAT 9682013580
ELWIS ROYAL 44299
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
ELRING 442822
VICTOR REINZ 61-42135-30
CITROËN 0209GQ
ELRING 442832
GUARNITAUTO 103692-3854
GLASER H40649-30
HERTH+BUSS J1252178
ELWIS ROYAL 0044299
BGA CH7537C
ELRING 442812
CORECO 49409495
FORD 1 683 690
FAI AutoParts HG1644B
FAI AutoParts HG1644C
GLASER H4064930
PAYEN AH7320
FORD 1683690
VICTOR REINZ 61-42135-20
ELRING 442.822
WILMINK GROUP WG1923379
GUARNITAUTO 1036923854
CITROËN 0209.GQ
CORTECO 49409494
WILMINK GROUP WG1178041
ELRING 442.832
VICTOR REINZ 614213530
WILMINK GROUP WG1192736
WILMINK GROUP WG2133865
WILMINK GROUP WG1103652
VICTOR REINZ 614213510
CORTECO 49409492
VICTOR REINZ 61-42135-10
ELRING 442.812
VICTOR REINZ 614213520
WILMINK GROUP WG1704559
MOTIVE HGP732L
FIAT 9682013580
ELWIS ROYAL 44299
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 442.832 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.4 мм |
| Товщина після затягування | 1.4 мм |
| Проекція поршня від | 0.701 мм |
| Проекція поршня до | 0.75 мм |
| Діаметр | 85.8 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | DS5, 308, Jumpy, C-Max, RCZ, C4, C5, Kuga, Expert, 407, Focus, 508, S-Max, Mondeo, Scudo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 424 ₴


