Прокладка ГБЦ MB Vito (W447) 14-/Sprinter 2.2CDI 06- (1.55mm/ d=84mm) 529.530 (ELRING)
2 885 ₴
- В наявності
- Код: EL529530
Прокладка ГБЦ MB Vito (W447) 14-/Sprinter 2.2CDI 06- (1.55mm/ d=84mm) 529.530 (ELRING)В наявності
2 885 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ MB Vito (W447) 14-/Sprinter 2.2CDI 06- (1.55mm/ d=84mm)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1991695
MERCEDES A 651 016 08 00
WILMINK GROUP WG1704421
VICTOR REINZ 61-36950-10
WILMINK GROUP WG2173220
VICTOR REINZ 613695010
MERCEDES A6510160800
WILMINK GROUP WG1379594
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1991695
MERCEDES A 651 016 08 00
WILMINK GROUP WG1704421
VICTOR REINZ 61-36950-10
WILMINK GROUP WG2173220
VICTOR REINZ 613695010
MERCEDES A6510160800
WILMINK GROUP WG1379594
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 529.530 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.55 мм |
| Товщина після затягування | 1.55 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jeep, Dodge, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | CLS, C-Class, GLC, Q50, Sprinter, Patriot, Compass, Caliber, V-Class, GLA-Class, A-Class, Q30, SLC, QX30, S-Class, Viano, Vito, B-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 885 ₴

