
Сальник коленвала (передний) Opel Combo 1.3CDTi 05- (40x52x6) 854.180 (ELRING)
222 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL854180
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) Opel Combo 1.3CDTi 05- (40x52x6)
Оригинальные номера
VICTOR REINZ 813514400
OPEL 614822
NISSAN 13510-00Q0G
DACIA 13 51 0ED 000
ELRING 733.240
Hyundai 214212E300
NISSAN 13510-00Q0J
WILMINK GROUP WG1985203
WILMINK GROUP WG1223441
WILMINK GROUP WG1145992
DACIA 13510ED000
CORTECO 12015430B
NISSAN 1351000Q0J
LYNXauto SO0236
ELRING 733240
VICTOR REINZ 813623300
RENAULT 135106492R
Hyundai 21421-2E000
LYNXauto SO-0236
FAI AutoParts OS449
Hyundai 21421-2E300
SKT 045997-V
Hyundai 214212E000
FEBI 32154
CORTECO 12019250B
OPEL 94468654
OPEL 94 468 654
NISSAN 13510-1KT0A
OPEL 6 14 822
PAYEN NJ449
ELRING 445060
WILMINK GROUP WG1163083
VICTOR REINZ 81-36233-00
NISSAN 1351000Q0G
NISSAN 13510-ED000
SKT 045997V
NISSAN 135101KT0A
ELRING 445.060
VICTOR REINZ 81-35144-00
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
VICTOR REINZ 813514400
OPEL 614822
NISSAN 13510-00Q0G
DACIA 13 51 0ED 000
ELRING 733.240
Hyundai 214212E300
NISSAN 13510-00Q0J
WILMINK GROUP WG1985203
WILMINK GROUP WG1223441
WILMINK GROUP WG1145992
DACIA 13510ED000
CORTECO 12015430B
NISSAN 1351000Q0J
LYNXauto SO0236
ELRING 733240
VICTOR REINZ 813623300
RENAULT 135106492R
Hyundai 21421-2E000
LYNXauto SO-0236
FAI AutoParts OS449
Hyundai 21421-2E300
SKT 045997-V
Hyundai 214212E000
FEBI 32154
CORTECO 12019250B
OPEL 94468654
OPEL 94 468 654
NISSAN 13510-1KT0A
OPEL 6 14 822
PAYEN NJ449
ELRING 445060
WILMINK GROUP WG1163083
VICTOR REINZ 81-36233-00
NISSAN 1351000Q0G
NISSAN 13510-ED000
SKT 045997V
NISSAN 135101KT0A
ELRING 445.060
VICTOR REINZ 81-35144-00
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 854.180 |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Opel, Nissan, Honda, Hyundai, Smart, Isuzu, Mercedes-Benz, Mazda, Chevrolet, Kia |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, ix35, Note, Duster, Sonata, Juke, Optima, Kadett, Kangoo, Soul, Elantra, Sportage, 323, Logan/Stepway, Express, Carens, Pulsar, Qashqai, Cerato, Logan, Forfour, Fortwo, A-Class, Tiida, Zafira, Gemini, Mokka, Civic, Tucson, Clio, Megane, Almera, Combo, Sentra, Micra, Meriva, Astra, Corsa, Sandero, Scenic, B-Class, Cruze, Dokker, Vectra, i40, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴


