Сальник вала первичного КПП VW Caddy 03-/полуоси 04- (L для 1.9TDI) (48x62x7) 228.480 (ELRING)
215 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL228480
Сальник вала первичного КПП VW Caddy 03-/полуоси 04- (L для 1.9TDI) (48x62x7) 228.480 (ELRING)В наявності
215 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник вала первичного КПП VW Caddy 03-/полуоси 04- (L для 1.9TDI) (48x62x7)
Оригинальные номера
VAICO V10-3273
VAG 02J409189A
AUDI 084409189
WILMINK GROUP WG1191422
AUDI 084 409 189
AUDI 084 409 189 B
FEBI 15263
SKT 046233-P
AUDI 02J 409 189 E
WILMINK GROUP WG1223463
AUDI 02J 409 189 A
VAICO V103273
CORTECO 12015555B
SKT 045698-V
VIKA 44090804301
SKT 045698V
SKT 046233P
AUDI 084409189B
VIKA 14090144501
VAG 02J409189E
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
VAICO V10-3273
VAG 02J409189A
AUDI 084409189
WILMINK GROUP WG1191422
AUDI 084 409 189
AUDI 084 409 189 B
FEBI 15263
SKT 046233-P
AUDI 02J 409 189 E
WILMINK GROUP WG1223463
AUDI 02J 409 189 A
VAICO V103273
CORTECO 12015555B
SKT 045698-V
VIKA 44090804301
SKT 045698V
SKT 046233P
AUDI 084409189B
VIKA 14090144501
VAG 02J409189E
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 228.480 |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Polo, Toledo, Lupo, Fabia, Octavia, New Beetle, Leon, Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴

