Прокладка ГБЦ VW Tiguan 2.0 TDI 20- (1 мітка) (1.55 mm) 252.960 (ELRING)
1 887 ₴
- В наявності
- Код: EL252960
Прокладка ГБЦ VW Tiguan 2.0 TDI 20- (1 мітка) (1.55 mm) 252.960 (ELRING)В наявності
1 887 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ VW Tiguan 2.0 TDI 20- (1 мітка) (1.55 mm)
Оригінальні номери
GLASER H8508000
AUDI 05L103383AJ
GLASER H85080-00
WILMINK GROUP WG2173183
VICTOR REINZ 611025500
AUDI 05L 103 383 AJ
WILMINK GROUP WG2102150
VICTOR REINZ 61-10255-00
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
GLASER H8508000
AUDI 05L103383AJ
GLASER H85080-00
WILMINK GROUP WG2173183
VICTOR REINZ 611025500
AUDI 05L 103 383 AJ
WILMINK GROUP WG2102150
VICTOR REINZ 61-10255-00
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 252.960 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.55 мм |
| Товщина після затягування | 1.55 мм |
| Діаметр | 82.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, A4, Octavia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 887 ₴

