Сальник коленвала (задний) Toyota Land Cruiser 4.0/4.5 02- (100x118x8.6) 473.840 (ELRING)
661 ₴
- В наявності
- Код: EL473840
Сальник коленвала (задний) Toyota Land Cruiser 4.0/4.5 02- (100x118x8.6) 473.840 (ELRING)В наявності
661 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (задний) Toyota Land Cruiser 4.0/4.5 02- (100x118x8.6)
Оригинальные номера
VICTOR REINZ 815412900
TOYOTA 9031199010
WILMINK GROUP WG1250625
CORTECO 19035186B
LYNXauto SO0291
WILMINK GROUP WG1163630
WILMINK GROUP WG1705760
WILMINK GROUP WG1754581
GLASER P7777501
LYNXauto SO-0291
TOYOTA 90311A0006
TOYOTA 90311-99010
GLASER P77775-01
TOYOTA 90311-A0006
WILMINK GROUP WG1225587
VICTOR REINZ 81-54129-00
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
VICTOR REINZ 815412900
TOYOTA 9031199010
WILMINK GROUP WG1250625
CORTECO 19035186B
LYNXauto SO0291
WILMINK GROUP WG1163630
WILMINK GROUP WG1705760
WILMINK GROUP WG1754581
GLASER P7777501
LYNXauto SO-0291
TOYOTA 90311A0006
TOYOTA 90311-99010
GLASER P77775-01
TOYOTA 90311-A0006
WILMINK GROUP WG1225587
VICTOR REINZ 81-54129-00
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 473.840 |
| Внутрішній діаметр | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 118 мм |
| Висота | 8.6 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Fortuner, Tundra, Land Cruiser, Prado, LX, Tacoma, FJ Cruiser, 4Runner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 661 ₴

