
Сальник колінвалу 195730 (ELRING)
339 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL195730
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник колінвалу
Оригинальные номера
BGA OS1315
VICTOR REINZ 81-53277-00
Mazda FS0210602
Mazda FS06-10-602
WILMINK GROUP WG1163331
FEBI 106963
SWAG 33105299
VICTOR REINZ 815327700
WILMINK GROUP WG2221179
WILMINK GROUP WG1766143
Mazda FS0110602
WILMINK GROUP WG1004838
FORD 3 449 802
CORTECO 19036716B
ZEKKERT DI3544
WILMINK GROUP WG1754161
Mazda FS0610602
WILMINK GROUP WG1183240
Blue Print ADM56118
PAYEN NA5246
LYNXauto SO0275
WILMINK GROUP WG1250489
GLASER P77432-01
GLASER P7743201
ZEKKERT DI-3544
LYNXauto SO-0275
FORD 3449802
Mazda FS02-10-602
SWAG 33 10 5299
Mazda FS01-10-602
AJUSA 15052000
WILMINK GROUP WG2227689
WILMINK GROUP WG1225951
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
BGA OS1315
VICTOR REINZ 81-53277-00
Mazda FS0210602
Mazda FS06-10-602
WILMINK GROUP WG1163331
FEBI 106963
SWAG 33105299
VICTOR REINZ 815327700
WILMINK GROUP WG2221179
WILMINK GROUP WG1766143
Mazda FS0110602
WILMINK GROUP WG1004838
FORD 3 449 802
CORTECO 19036716B
ZEKKERT DI3544
WILMINK GROUP WG1754161
Mazda FS0610602
WILMINK GROUP WG1183240
Blue Print ADM56118
PAYEN NA5246
LYNXauto SO0275
WILMINK GROUP WG1250489
GLASER P77432-01
GLASER P7743201
ZEKKERT DI-3544
LYNXauto SO-0275
FORD 3449802
Mazda FS02-10-602
SWAG 33 10 5299
Mazda FS01-10-602
AJUSA 15052000
WILMINK GROUP WG2227689
WILMINK GROUP WG1225951
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 195.730 |
| Внутрішній діаметр | 42.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 54.5 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, 3, MX-3, Probe, MX-6, Xedos, 323 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339 ₴




