Прокладка ГБЦ Volvo S60/S90/XC60/XC90 2.0 D5 15- (1.1mm) 315.641 (ELRING)
2 034 ₴
- В наявності
- Код: EL315641
Прокладка ГБЦ Volvo S60/S90/XC60/XC90 2.0 D5 15- (1.1mm) 315.641 (ELRING)В наявності
2 034 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Volvo S60/S90/XC60/XC90 2.0 D5 15- (1.1mm)
Оригінальні номери
VOLVO 31430181
VOLVO 31 430 181
VICTOR REINZ 61-10249-00
GLASER H8492900
WILMINK GROUP WG1966596
WILMINK GROUP WG1779263
VICTOR REINZ 611024900
WILMINK GROUP WG1791290
WILMINK GROUP WG2171596
GLASER H84929-00
WILMINK GROUP WG1892522
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
VOLVO 31430181
VOLVO 31 430 181
VICTOR REINZ 61-10249-00
GLASER H8492900
WILMINK GROUP WG1966596
WILMINK GROUP WG1779263
VICTOR REINZ 611024900
WILMINK GROUP WG1791290
WILMINK GROUP WG2171596
GLASER H84929-00
WILMINK GROUP WG1892522
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 315.641 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.1 мм |
| Товщина після затягування | 1.1 мм |
| Проекція поршня від | 0.39 мм |
| Проекція поршня до | 0.54 мм |
| Діаметр | 83 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, XC60, XC90, V90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 034 ₴

