
Сальник ступицы (задней) MB Sprinter 408-416 96-06 (75x95x10) 451.140 (ELRING)
632 ₴
- В наявності
- Код: EL451140
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник ступицы (задней) MB Sprinter 408-416 96-06 (75x95x10)
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1794674
SKT 047756-V
AKRON-MALÒ 1122PFL
SWAG 10937459
MERCEDES 0219975547
SKT 047756V
MERCEDES A0219974947
MERCEDES 0219974947
ELRING 562.866
ELRING 562866
MERCEDES A 014 997 43 46
CORTECO 01019480B
MERCEDES A0149974346
WILMINK GROUP WG1220210
MERCEDES 219975547
WILMINK GROUP WG2253242
MERCEDES A 021 997 49 47
MERCEDES A 021 997 55 47
ELRING 451140
Diesel Technic 4.20733
FEBI 37459
MERCEDES A0219975547
WILMINK GROUP WG1192823
ELRING 451.140
MERCEDES 021 997 49 47
CORTECO 12015884B
MERCEDES 0149974346
MERCEDES 021 997 55 47
MERCEDES 014 997 43 46
LEMA LE01019480
SWAG 10 93 7459
Diesel Technic 420733
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1794674
SKT 047756-V
AKRON-MALÒ 1122PFL
SWAG 10937459
MERCEDES 0219975547
SKT 047756V
MERCEDES A0219974947
MERCEDES 0219974947
ELRING 562.866
ELRING 562866
MERCEDES A 014 997 43 46
CORTECO 01019480B
MERCEDES A0149974346
WILMINK GROUP WG1220210
MERCEDES 219975547
WILMINK GROUP WG2253242
MERCEDES A 021 997 49 47
MERCEDES A 021 997 55 47
ELRING 451140
Diesel Technic 4.20733
FEBI 37459
MERCEDES A0219975547
WILMINK GROUP WG1192823
ELRING 451.140
MERCEDES 021 997 49 47
CORTECO 12015884B
MERCEDES 0149974346
MERCEDES 021 997 55 47
MERCEDES 014 997 43 46
LEMA LE01019480
SWAG 10 93 7459
Diesel Technic 420733
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 451.140 |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Vario |
Інформація для замовлення
- Ціна: 632 ₴




