
Прокладка ГБЦ Nissan Pathfinder 2.5 dCi 05- (0.925 mm) (1 позначка) 715.230 (ELRING)
1 828 ₴
- В наявності
- Код: EL715230
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Nissan Pathfinder 2.5 dCi 05- (0.925mm) (1 метка)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1177921
RVI 5001869310
NISSAN 11044-VK501
VICTOR REINZ 615363510
WILMINK GROUP WG1002474
CORECO 415554P
RVI 50 01 869 310
WILMINK GROUP WG1928770
BGA CH0599A
AJUSA 10160210
WILMINK GROUP WG1103681
WILMINK GROUP WG1194367
IAP QUALITY PARTS 11813149
VICTOR REINZ 61-53635-10
TRISCAN 501-45101
TRISCAN 50145101
WILMINK GROUP WG1924146
FAI AutoParts HG1827A
GLASER H01078-10
PAYEN AH5340
WILMINK GROUP WG1756873
GLASER H0107810
WILMINK GROUP WG1009094
NISSAN 11044VK501
IAP QUALITY PARTS 118-13149
HERTH+BUSS J1251121
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1177921
RVI 5001869310
NISSAN 11044-VK501
VICTOR REINZ 615363510
WILMINK GROUP WG1002474
CORECO 415554P
RVI 50 01 869 310
WILMINK GROUP WG1928770
BGA CH0599A
AJUSA 10160210
WILMINK GROUP WG1103681
WILMINK GROUP WG1194367
IAP QUALITY PARTS 11813149
VICTOR REINZ 61-53635-10
TRISCAN 501-45101
TRISCAN 50145101
WILMINK GROUP WG1924146
FAI AutoParts HG1827A
GLASER H01078-10
PAYEN AH5340
WILMINK GROUP WG1756873
GLASER H0107810
WILMINK GROUP WG1009094
NISSAN 11044VK501
IAP QUALITY PARTS 118-13149
HERTH+BUSS J1251121
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 715.230 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.93 мм |
| Товщина після затягування | 0.93 мм |
| Проекція поршня від | 0.255 мм |
| Проекція поршня до | 0.28 мм |
| Діаметр | 89.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Cabstar, Murano, Navara, Pick Up, Pathfinder |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 828 ₴


