Прокладка ГБЦ Fiat Scudo/Peugeot Expert 2.0 HDi 09- (1 метка) (1.25mm) 442.802 (ELRING)
1 419 ₴
- В наявності
- Код: EL442802
Прокладка ГБЦ Fiat Scudo/Peugeot Expert 2.0 HDi 09- (1 метка) (1.25mm) 442.802 (ELRING)В наявності
1 419 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Fiat Scudo/Peugeot Expert 2.0 HDi 09- (1 метка) (1.25mm)
Оригинальные номера
ELRING 442802
WILMINK GROUP WG2133608
FORD 1 683 687
GUARNITAUTO 102275-5251
WILMINK GROUP WG1930044
ELRING 442.802
WILMINK GROUP WG1449766
WILMINK GROUP WG1704688
WILMINK GROUP WG1751558
GLASER H40649-00
FAI AutoParts HG1644
HERTH+BUSS J1252170
GUARNITAUTO 103692-3851
WILMINK GROUP WG1178037
WILMINK GROUP WG1103649
GUARNITAUTO 1036923851
CITROËN 0209.GL
FORD 1683687
WILMINK GROUP WG1704556
FIAT 9682002980
PAYEN AH7290
WILMINK GROUP WG1193755
WILMINK GROUP WG1192733
WILMINK GROUP WG2149257
GUARNITAUTO 1022755251
WILMINK GROUP WG2133862
WILMINK GROUP WG1758367
WILMINK GROUP WG1923376
BGA CH7537
CITROËN 0209GL
CORTECO 49409491
WILMINK GROUP WG1245201
VICTOR REINZ 61-42135-00
VICTOR REINZ 614213500
GLASER H4064900
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
ELRING 442802
WILMINK GROUP WG2133608
FORD 1 683 687
GUARNITAUTO 102275-5251
WILMINK GROUP WG1930044
ELRING 442.802
WILMINK GROUP WG1449766
WILMINK GROUP WG1704688
WILMINK GROUP WG1751558
GLASER H40649-00
FAI AutoParts HG1644
HERTH+BUSS J1252170
GUARNITAUTO 103692-3851
WILMINK GROUP WG1178037
WILMINK GROUP WG1103649
GUARNITAUTO 1036923851
CITROËN 0209.GL
FORD 1683687
WILMINK GROUP WG1704556
FIAT 9682002980
PAYEN AH7290
WILMINK GROUP WG1193755
WILMINK GROUP WG1192733
WILMINK GROUP WG2149257
GUARNITAUTO 1022755251
WILMINK GROUP WG2133862
WILMINK GROUP WG1758367
WILMINK GROUP WG1923376
BGA CH7537
CITROËN 0209GL
CORTECO 49409491
WILMINK GROUP WG1245201
VICTOR REINZ 61-42135-00
VICTOR REINZ 614213500
GLASER H4064900
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 442.802 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.25 мм |
| Товщина після затягування | 1.25 мм |
| Проекція поршня від | 0.55 мм |
| Проекція поршня до | 0.6 мм |
| Діаметр | 85.8 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | DS5, 308, Jumpy, C-Max, RCZ, C4, C5, Kuga, Expert, 407, Focus, 508, S-Max, Mondeo, Scudo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 419 ₴

