
Прокладка ГБЦ Volvo C30/C70/S40/S60/S80/V40/V60/V70/XC60/XC70 06- (1.05mm) 524.515 (ELRING)
2 272 ₴
- В наявності
- Код: EL524515
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Volvo C30/C70/S40/S60/S80/V40/V60/V70/XC60/XC70 06- (1 мітка) (1.05mm)
Оригінальні номери
FAI AutoParts HG2289
VOLVO 30757861
WILMINK GROUP WG1903980
GLASER H4067300
VOLVO 31359301
WILMINK GROUP WG1991709
VOLVO 31336211
WILMINK GROUP WG1103653
VOLVO 31392321
GLASER H40673-00
VICTOR REINZ 614215000
WILMINK GROUP WG1704586
BGA CH7594
VICTOR REINZ 61-42150-00
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
FAI AutoParts HG2289
VOLVO 30757861
WILMINK GROUP WG1903980
GLASER H4067300
VOLVO 31359301
WILMINK GROUP WG1991709
VOLVO 31336211
WILMINK GROUP WG1103653
VOLVO 31392321
GLASER H40673-00
VICTOR REINZ 614215000
WILMINK GROUP WG1704586
BGA CH7594
VICTOR REINZ 61-42150-00
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 524.515 |
| Кросс-номери | BGA CH7594; ELRING 524515; Glaser H4067300; Victor Reinz 614215000; Volvo 31392321 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.05 мм |
| Товщина після затягування | 1.05 мм |
| Діаметр | 82.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, S60, V70, XC60, XC70, V50, S80, C30, C70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 272 ₴

