Сальник распредвала Subaru Impreza/Forester 1.5-2.5i 90-12 (42x55x8) 812.710 (ELRING)
333 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL812710
Сальник распредвала Subaru Impreza/Forester 1.5-2.5i 90-12 (42x55x8) 812.710 (ELRING)В наявності
333 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник распредвала Subaru Impreza/Forester 1.5-2.5i 90-12 (42x55x8)
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1225594
WILMINK GROUP WG1250577
SUBARU 806742150
WILMINK GROUP WG1005017
VICTOR REINZ 81-53582-00
WILMINK GROUP WG1184512
VICTOR REINZ 815358200
WILMINK GROUP WG1163097
WILMINK GROUP WG1766428
GLASER P77620-01
WILMINK GROUP WG1966685
CORTECO 19035193B
WILMINK GROUP WG1250612
GLASER P7762001
WILMINK GROUP WG1005002
WILMINK GROUP WG1469496
TOYOTA 90311-42027
TOYOTA 9031142027
FAI AutoParts OS1276
SUBARU 806742160
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1225594
WILMINK GROUP WG1250577
SUBARU 806742150
WILMINK GROUP WG1005017
VICTOR REINZ 81-53582-00
WILMINK GROUP WG1184512
VICTOR REINZ 815358200
WILMINK GROUP WG1163097
WILMINK GROUP WG1766428
GLASER P77620-01
WILMINK GROUP WG1966685
CORTECO 19035193B
WILMINK GROUP WG1250612
GLASER P7762001
WILMINK GROUP WG1005002
WILMINK GROUP WG1469496
TOYOTA 90311-42027
TOYOTA 9031142027
FAI AutoParts OS1276
SUBARU 806742160
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 812.710 |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, WRX, Impreza, Legacy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴

