
Опорний диск 47574 (FEBI)
256 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: FE47574
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опорний диск
Оригінальні номери
AIC 71508
WILMINK GROUP WG2257367
SWAG 62 94 7574
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Оригінальні номери
AIC 71508
WILMINK GROUP WG2257367
SWAG 62 94 7574
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 47574 |
| Товщина | 40 мм |
| Діаметр маточини | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 307, 308, RCZ, C4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256 ₴

