
Стійка стабілізатора передн лів 349mm KIA OPTIMA 1.6-2.4 09.15- 28-16 060 0041/HD (MEYLE)
957 ₴
- В наявності
- Код: ME28160600041HD
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора передн лів 349mm KIA OPTIMA 1.6-2.4 09.15-
Оригинальные номера
KIA 54830 E6000
Hyundai 54830-C1000
KIA 54830 C1000
DELPHI TC7610
MOOG KI-LS-17195
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Оригинальные номера
KIA 54830 E6000
Hyundai 54830-C1000
KIA 54830 C1000
DELPHI TC7610
MOOG KI-LS-17195
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | Delphi TC7610; Hyundai 54830C1000; Kia 54830C1000; Meyle 28160600041HD; Moog KILS17195 |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 118 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, Grandeur, Sonata |
Інформація для замовлення
- Ціна: 957 ₴

