
Важіль підвіски,задня вісь лів/прав (верх, з передньої сторони) BMW 1 (E81), 1 (E82), 1 (E87), 1 (E88), 3
1 432 ₴
- В наявності
- Код: ME3160500024
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски,задня вісь лів/прав (верх, з передньої сторони) BMW 1 (E81), 1 (E82), 1 (E87), 1 (E88), 3 (E90), 3 (E91), 3 (E92), 3 (E93), X1 (E84) 1.6-3.0D 06.04-06.15
Оригинальные номера
BMW 33 32 6 782 238
DELPHI TC1918
BMW 33 32 6 782 237
BMW 6 765 425
BMW 2 409 890
BMW 33 32 2 406 289
BMW 6 782 238
BMW 6 765 535
BMW 2 406 289
BMW 6 782 237
LEMFORDER 35733 01
BMW 33 32 6 765 535
SKF VKDS 428501
BMW 33 32 2 409 890
BMW 33 32 6 765 425
BMW 33 32 2 406 288
FAG 821 0737 10
BMW 2 406 288
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Оригинальные номера
BMW 33 32 6 782 238
DELPHI TC1918
BMW 33 32 6 782 237
BMW 6 765 425
BMW 2 409 890
BMW 33 32 2 406 289
BMW 6 782 238
BMW 6 765 535
BMW 2 406 289
BMW 6 782 237
LEMFORDER 35733 01
BMW 33 32 6 765 535
SKF VKDS 428501
BMW 33 32 2 409 890
BMW 33 32 6 765 425
BMW 33 32 2 406 288
FAG 821 0737 10
BMW 2 406 288
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | BMW 33326765535; Delphi TC1918; Lemforder 3573301; SKF VKDS428501; Schaeffler FAG 821073710 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
| Місце встановлення | Верхній |
| Матеріал | Листова сталь |
| Конструктивні особливості | Без кульового шарніра |
| Довжина | 308 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 432 ₴


