
Подушка стабілізатора передн лів/прав (24мм) NISSAN NV400 OPEL MOVANO B RENAULT MASTER III 2.3D 02.10- 16-14
103 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: ME16146150023
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка стабілізатора передн лів/прав (24мм) NISSAN NV400 OPEL MOVANO B RENAULT MASTER III 2.3D 02.10-
Оригинальные номера
NISSAN 54613-00Q0C
FEBI 107627
RENAULT 546131075R
Blue Print ADBP800410
SWAG 40 10 7627
SASIC 2304035
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Оригинальные номера
NISSAN 54613-00Q0C
FEBI 107627
RENAULT 546131075R
Blue Print ADBP800410
SWAG 40 10 7627
SASIC 2304035
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | Blue Print ADBP800410; Febi Bilstein 107627; Nissan 5461300Q0C; Renault 546131075R; Sasic 2304035; Swag 40107627 |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 41 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 ₴


