
Подушка стабілізатора задн лів/прав (23мм) FORD GALAXY I SEAT ALHAMBRA VW SHARAN 1.8-2.8 03.95-03.10 114 715
177 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: ME1147150003
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка стабілізатора задн лів/прав (23мм) FORD GALAXY I SEAT ALHAMBRA VW SHARAN 1.8-2.8 03.95-03.10
Оригинальные номера
SWAG 30 93 9460
FORD 1 097 529
VW 7M0 511 413 B
SASIC 2306383
FEBI 39460
VW 98V W5B 489 AA
SEAT 7M0 511 413 B
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Оригинальные номера
SWAG 30 93 9460
FORD 1 097 529
VW 7M0 511 413 B
SASIC 2306383
FEBI 39460
VW 98V W5B 489 AA
SEAT 7M0 511 413 B
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | Febi Bilstein 39460; Ford Motor Company 1097529; Sasic 2306383; Swag 30939460 |
| Місце встановлення | Задня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Внутрішній діаметр | 21.5 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Galaxy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177 ₴


