
Подушка стабілізатора передн лів/прав (19мм) SUBARU FORESTER, IMPREZA, LEGACY I, LEGACY II, LEGACY III, LEGACY
240 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: ME34146150000
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка стабілізатора передн лів/прав (19мм) SUBARU FORESTER, IMPREZA, LEGACY I, LEGACY II, LEGACY III, LEGACY OUTBACK, OUTBACK 1.5-2.5 09.91-03.12
Оригинальные номера
DELPHI TD1202W
FEBI 42783
SWAG 86 94 2783
Blue Print ADS78003
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Оригинальные номера
DELPHI TD1202W
FEBI 42783
SWAG 86 94 2783
Blue Print ADS78003
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | Blue Print ADS78003; Delphi TD1202W; Febi Bilstein 42783; Swag 86942783 |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Legacy Outback |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴

