
Подушка стабілізатора передн лів/прав (51,5мм) BMW 5 (E60), 5 (E61), 6 (E63), 6 (E64), 7 (E65, E66, E67)
346 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: ME3146150028
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка стабілізатора передн лів/прав (51,5мм) BMW 5 (E60), 5 (E61), 6 (E63), 6 (E64), 7 (E65, E66, E67) 2.5-6.0 07.01-12.10
Оригинальные номера
SASIC 2306233
BMW 6 753 913
FEBI 39824
BMW 31 35 6 753 913
BMW 37126761022
SWAG 20 93 9824
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Оригинальные номера
SASIC 2306233
BMW 6 753 913
FEBI 39824
BMW 31 35 6 753 913
BMW 37126761022
SWAG 20 93 9824
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | BMW 37126761022; Febi Bilstein 39824; Sasic 2306233; Swag 20939824 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Довжина | 73 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Місце встановлення | Задня права |
| Внутрішній діаметр | 59 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346 ₴


