
Подушка стабілізатора передн лів/прав (20мм) MERCEDES A (W168) 1.4-2.1 07.97-08.04 014 615 0003 (MEYLE)
181 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: ME0146150003
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка стабілізатора передн лів/прав (20мм) MERCEDES A (W168) 1.4-2.1 07.97-08.04
Оригинальные номера
MERCEDES A 168 323 03 85
MERCEDES 168 323 03 85
SWAG 10 93 0852
SASIC 2306213
REINHOCH RH16-3035
FEBI 30852
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Оригинальные номера
MERCEDES A 168 323 03 85
MERCEDES 168 323 03 85
SWAG 10 93 0852
SASIC 2306213
REINHOCH RH16-3035
FEBI 30852
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | Febi Bilstein 30852; Mercedes-Benz 1683230385; Meyle 0146150003; Reinhoch RH163035; Sasic 2306213; Swag 10930852 |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 181 ₴


