
Подушка стабілізатора задн лів/прав (18мм) NISSAN X-TRAIL I 2.0/2.2D/2.5 06.01-01.13 36-14 715 0000 (MEYLE)
242 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: ME36147150000
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка стабілізатора задн лів/прав (18мм) NISSAN X-TRAIL I 2.0/2.2D/2.5 06.01-01.13
Оригинальные номера
CORTECO 49367525
DELPHI TD1874W
NISSAN 54613-8H518
FEBI 177232
Blue Print ADN180122
SWAG 33 10 5980
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Оригинальные номера
CORTECO 49367525
DELPHI TD1874W
NISSAN 54613-8H518
FEBI 177232
Blue Print ADN180122
SWAG 33 10 5980
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | Blue Print ADN180122; Corteco 49367525; Delphi TD1874W; Febi Bilstein 177232; Meyle 36147150000; Nissan 546138H518; Swag 33105980 |
| Довжина | 39 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Nissan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242 ₴


