
Важіль підвіски передній прав нижн з передньої сторони MERCEDES CLS (C219), E T-MODEL (S211), E (W211), SL
3 750 ₴
- В наявності
- Код: ME0160500033
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски передній прав нижн з передньої сторони MERCEDES CLS (C219), E T-MODEL (S211), E (W211), SL (R230) 1.8-6.2 10.01-01.12
Оригинальные номера
MERCEDES 211 330 50 11
ASMETAL 23MR3501B
MERCEDES A 211 330 16 11
ASMETAL 23MR3501
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.31.054
SWAG 10 92 7883
FEBI 33351
MONROE L23533
MERCEDES 211 330 12 11
MERCEDES A 211 330 12 11
MOOG ME-TC-1971
SKF VKDS 328041 B
MERCEDES A 211 330 50 11
OE GERMANY 801417
SWAG 10 94 0310
DELPHI TC1386
KAWE 8500 23533
TRW JTC1117
FEBI 21444
FAG 821 0211 10
MERCEDES 211 330 44 11
FEBI 27883
SASIC 7476005
MERCEDES 211 330 16 11
MERCEDES A 211 330 30 11
SWAG 10 92 1444
SWAG 10 93 3351
LEMFORDER 31111 02
MERCEDES 211 330 30 11
FEBI 40310
MERCEDES A 211 330 44 11
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Оригинальные номера
MERCEDES 211 330 50 11
ASMETAL 23MR3501B
MERCEDES A 211 330 16 11
ASMETAL 23MR3501
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.31.054
SWAG 10 92 7883
FEBI 33351
MONROE L23533
MERCEDES 211 330 12 11
MERCEDES A 211 330 12 11
MOOG ME-TC-1971
SKF VKDS 328041 B
MERCEDES A 211 330 50 11
OE GERMANY 801417
SWAG 10 94 0310
DELPHI TC1386
KAWE 8500 23533
TRW JTC1117
FEBI 21444
FAG 821 0211 10
MERCEDES 211 330 44 11
FEBI 27883
SASIC 7476005
MERCEDES 211 330 16 11
MERCEDES A 211 330 30 11
SWAG 10 92 1444
SWAG 10 93 3351
LEMFORDER 31111 02
MERCEDES 211 330 30 11
FEBI 40310
MERCEDES A 211 330 44 11
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | AS Metal 23MR3501; Delphi TC1386; Febi Bilstein 40310; KaWe 850023533; Lemforder 3111102; Mercedes-Benz A2113301211; Monroe L23533; Moog METC1971; OE Germany 801417; SKF VKDS328041B; Sasic 7476005; Schaeffler FAG 821021110; Swag 10933351; TRUCKTEC Automotive 0231054; TRW JTC1117 |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип важеля | Причіпний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 95 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750 ₴






