
Гальмівні колодки 0252307815 (MEYLE)
1 061 ₴
- В наявності
- Код: ME0252307815
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
гальмівні колодки
Аналоги
05P899
Оригінальні номери
FEBI 16438
FTE 9010335
MERCEDES A 004 420 94 20
TEXTAR 2307801
HELLA 8DB 355 008-711
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.35.110
Zimmermann 23078.160.1
MERCEDES A 003 420 06 20
MERCEDES A 003 420 19 20
MERCEDES 003 420 06 20
TEXTAR 2307881
TRW GDB1455
FTE BL1754A2
DELPHI LP1697
MERCEDES 003 420 19 20
SWAG 10 91 6438
Blue Print ADU174231
MERCEDES 004 420 94 20
Brembo P 50 042
Колодки гальмівні
Аналоги
05P899
Оригінальні номери
FEBI 16438
FTE 9010335
MERCEDES A 004 420 94 20
TEXTAR 2307801
HELLA 8DB 355 008-711
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.35.110
Zimmermann 23078.160.1
MERCEDES A 003 420 06 20
MERCEDES A 003 420 19 20
MERCEDES 003 420 06 20
TEXTAR 2307881
TRW GDB1455
FTE BL1754A2
DELPHI LP1697
MERCEDES 003 420 19 20
SWAG 10 91 6438
Blue Print ADU174231
MERCEDES 004 420 94 20
Brembo P 50 042
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252307815 |
| Ширина | 70.8 мм |
| Висота | 72.4 мм |
| Товщина | 15.6 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 061 ₴


