
Комплект підшипника колеса задн OPEL CALIBRA A, OMEGA A, OMEGA B, SENATOR B, VECTRA A 1.8-3.2 09.86-07.03 614
975 ₴
- В наявності
- Код: ME6141604292
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект підшипника колеса задн OPEL CALIBRA A, OMEGA A, OMEGA B, SENATOR B, VECTRA A 1.8-3.2 09.86-07.03
Оригинальные номера
SKF VKBA 1326
FEBI 01971
FAG 713 6446 50
KAWE 8530 24207
SWAG 40 90 1971
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Оригинальные номера
SKF VKBA 1326
FEBI 01971
FAG 713 6446 50
KAWE 8530 24207
SWAG 40 90 1971
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | Febi Bilstein 01971; KaWe 853024207; SKF VKBA1326; Schaeffler FAG 713644650; Swag 40901971 |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Vectra, Omega |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴


