
Комплект підшипника колеса передн OPEL ASTRA F, CALIBRA A, OMEGA B, VECTRA A, VECTRA B SAAB 900 II, 9-3
849 ₴
- В наявності
- Код: ME6141600005
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект підшипника колеса передн OPEL ASTRA F, CALIBRA A, OMEGA B, VECTRA A, VECTRA B SAAB 900 II, 9-3 1.4-3.2 08.89-02.15
Оригинальные номера
FAG 579557
SNR R153.26
SKF VKBA 6520
FEBI 04838
SKF VKBA 3410
SWAG 40 90 4838
SNR R141.06
FAG 713 6441 90
FAG 713 6788 70
FAG 713 6788 80
SNR R141.05
KAWE 8530 24004
SKF VKBA 6731
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Оригинальные номера
FAG 579557
SNR R153.26
SKF VKBA 6520
FEBI 04838
SKF VKBA 3410
SWAG 40 90 4838
SNR R141.06
FAG 713 6441 90
FAG 713 6788 70
FAG 713 6788 80
SNR R141.05
KAWE 8530 24004
SKF VKBA 6731
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | Febi Bilstein 04838; KaWe 853024004; SKF VKBA6731; SNR R14105; Schaeffler FAG 579557; Swag 40904838 |
| Ширина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Astra, Calibra, Omega, 9-3, 9-5, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴


