
Гальмівні колодки, дискові Mercedes 0252327117 (MEYLE)
1 397 ₴
- В наявності
- Код: ME0252327117
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
гальмівні колодки, дискові
Аналоги
C1M055
C1M058
Оригінальні номери
TRW GDB1543DTE
MERCEDES A 163 420 10 20
Zimmermann 23271.175.2
DELPHI LP1688
Zimmermann 23271.175.1
MERCEDES 221 420 07 20
MERCEDES A 003 420 05 20
BOSCH 0 986 424 705
MERCEDES A 003 420 08 20
FTE BL1744A2
MERCEDES 163 420 10 20
MERCEDES A 163 420 08 20
MERCEDES 163 420 06 20
MERCEDES A 003 420 18 20
SWAG 10 91 6481
Blue Print ADU174281
MERCEDES 003 420 42 20
FEBI 16481
MERCEDES A 221 420 07 20
Blue Print ADU174214
TEXTAR 2327102
TEXTAR 2327181
MERCEDES A 003 420 42 20
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.35.116
TRW GDB1543
MERCEDES A 163 420 06 20
MERCEDES 003 420 05 20
FTE 9010328
MERCEDES 163 420 08 20
HELLA 8DB 355 008-691
MERCEDES A 004 420 04 20
SWAG 10 91 6454
BOSCH 0 986 495 278
MERCEDES 004 420 04 20
TRW GDB1454
SKF VKBP 80513
MERCEDES 003 420 08 20
Brembo P 50 041
MERCEDES 003 420 18 20
FEBI 16454
Колодки гальмівні
Аналоги
C1M055
C1M058
Оригінальні номери
TRW GDB1543DTE
MERCEDES A 163 420 10 20
Zimmermann 23271.175.2
DELPHI LP1688
Zimmermann 23271.175.1
MERCEDES 221 420 07 20
MERCEDES A 003 420 05 20
BOSCH 0 986 424 705
MERCEDES A 003 420 08 20
FTE BL1744A2
MERCEDES 163 420 10 20
MERCEDES A 163 420 08 20
MERCEDES 163 420 06 20
MERCEDES A 003 420 18 20
SWAG 10 91 6481
Blue Print ADU174281
MERCEDES 003 420 42 20
FEBI 16481
MERCEDES A 221 420 07 20
Blue Print ADU174214
TEXTAR 2327102
TEXTAR 2327181
MERCEDES A 003 420 42 20
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.35.116
TRW GDB1543
MERCEDES A 163 420 06 20
MERCEDES 003 420 05 20
FTE 9010328
MERCEDES 163 420 08 20
HELLA 8DB 355 008-691
MERCEDES A 004 420 04 20
SWAG 10 91 6454
BOSCH 0 986 495 278
MERCEDES 004 420 04 20
TRW GDB1454
SKF VKBP 80513
MERCEDES 003 420 08 20
Brembo P 50 041
MERCEDES 003 420 18 20
FEBI 16454
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252327117 |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 117.7 мм |
| Висота | 71.5 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з моделлю | S-Class, C-Class, SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 397 ₴


