
Комплект підшипника колеса передн NISSAN ALMERA TINO, MAXIMA / MAXIMA QX V, PRIMERA, X-TRAIL I 1.6-3.0 03.00-
1 366 ₴
- В наявності
- Код: ME36146500004
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект підшипника колеса передн NISSAN ALMERA TINO, MAXIMA / MAXIMA QX V, PRIMERA, X-TRAIL I 1.6-3.0 03.00-
Оригинальные номера
SNR R168.62
SKF VKBA 3981
FAG 713 6138 10
SWAG 33 10 5215
KAWE 8530 14127
NISSAN 40210-2Y000
FEBI 172635
Blue Print ADN18245
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Оригинальные номера
SNR R168.62
SKF VKBA 3981
FAG 713 6138 10
SWAG 33 10 5215
KAWE 8530 14127
NISSAN 40210-2Y000
FEBI 172635
Blue Print ADN18245
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | Blue Print ADN18245; Febi Bilstein 172635; KaWe 853014127; Nissan 402102Y000; SKF VKBA3981; SNR R16862; Schaeffler FAG 713613810; Swag 33105215 |
| Ширина | 43 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З осьовою гайкою |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Cefiro, Primera, Almera, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 366 ₴


