
Важіль підвіски передній прав нижн з передньої сторони TESLA MODEL S, MODEL X Electric 09.12- 70-16 050 0000
5 342 ₴
- В наявності
- Код: ME70160500000
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски передній прав нижн з передньої сторони TESLA MODEL S, MODEL X Electric 09.12-
Оригинальные номера
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 09.31.006
FEBI 176070
SWAG 33 10 3284
KAWE 8500 81517
DELPHI TC8270
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Оригинальные номера
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 09.31.006
FEBI 176070
SWAG 33 10 3284
KAWE 8500 81517
DELPHI TC8270
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | Delphi TC8270; Febi Bilstein 176070; KaWe 850081517; Swag 33103284; TRUCKTEC Automotive 0931006 |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип важеля | Причіпний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 479 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Сумісність з моделлю | Model S, Model X |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 342 ₴

