Прокладка коллектора впускного/выпускного Renault Kangoo 1,6D/1.9D 97-, F8M/F8Q 71-31568-00 (VICTOR REINZ)
347 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: VR713156800
Прокладка коллектора впускного/выпускного Renault Kangoo 1,6D/1.9D 97-, F8M/F8Q 71-31568-00 (VICTOR REINZ)В наявності
347 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка колектора впускного/випускного Renault Kangoo 1.6D/1.9D 97-, F8M/F8Q
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 71-31568-00 |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Метал |
| Товщина | 0.2 мм |
| Довжина | 403 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Dacia, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | 19, Rapid, Samurai, Solenza, 11, Scenic, 21, Kangoo, Clio, Pick Up, Megane, Super 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347 ₴

