Сальник распредвала (передний) Opel Combo 1.7 CDTI 01- (38x50x8) 81-28236-00 (VICTOR REINZ)
220 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: VR812823600
Сальник распредвала (передний) Opel Combo 1.7 CDTI 01- (38x50x8) 81-28236-00 (VICTOR REINZ)В наявності
220 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник распредвала (передний) Opel Combo 1.7 CDTI 01- (38x50x8)
Прокладки двигателя
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Код запчастини | 81-28236-00 |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Toyota, Opel, Honda, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Omega, 110, Kadett, Calibra, Captiva, 9-5, 9000, Celica, Zafira, Mokka, Civic, Combo, Meriva, Astra, Corolla, Corsa, Cruze, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴

