барабан гальмівний Volvo
Аналоги
2.40320
Оригінальні номери
VOLVO 01599011
VOLVO 1 599 011
VOLVO 1599011
MERITOR MBD1017
VOLVO 001599011
Гальмівні барабани
Аналоги
2.40320
Оригінальні номери
VOLVO 01599011
VOLVO 1 599 011
VOLVO 1599011
MERITOR MBD1017
VOLVO 001599011
Гальмівні барабани
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 146.048-00A |
| Виробник | PE Automotive |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 335 мм |
| Діаметр отвору маточини | 282 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Висота | 295 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Діаметр барабана | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volvo Trucks |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 141 ₴


Відправка з 14 червня 2026