
Колодки гальмівні передні Opel, Buick, Cadillac 22139.190.2 (Zimmermann)
3 415 ₴
- В наявності
- Код: ZIM221391902
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
колодки гальмівні передні Opel, Buick, Cadillac
Аналоги
P07 007
LP3371
Оригінальні номери
BUICK 23301397
BUICK 23145358
BUICK 23303281
OPEL 84120877
BUICK 23001397
CADILLAC 84378582
Колодки гальмівні
Аналоги
P07 007
LP3371
Оригінальні номери
BUICK 23301397
BUICK 23145358
BUICK 23303281
OPEL 84120877
BUICK 23001397
CADILLAC 84378582
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 221391902 |
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Opel, Buick, Cadillac |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 64 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з моделлю | Insignia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 415 ₴

