
Комплект гальмівних колодок передн , VOLVO XC60 I, XC90 I 2.0-4.4 10.02-12.17 GDB1821 (TRW)
2 749 ₴
- В наявності
- Код: TRWGDB1821
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , VOLVO XC60 I, XC90 I 2.0-4.4 10.02-12.17
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1821 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 76 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90, XC60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 749 ₴



