
Комплект гальмівних колодок задн , SUZUKI BALENO, S-CROSS, SWIFT IV, SWIFT V, SX4 S-CROSS, VITARA 1.0-1.6D 10.10- GDB3529 (TRW)
1 485 ₴
- В наявності
- Код: TRWGDB3529
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн , SUZUKI BALENO, S-CROSS, SWIFT IV, SWIFT V, SX4 S-CROSS, VITARA 1.0-1.6D 10.10-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | GDB3529 |
| Ширина | 98.6 мм |
| Висота | 40.2 мм |
| Товщина | 14.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, SX4 S-Cross, Baleno, Swift |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 485 ₴



