
Комплект гальмівних колодок передн (з комплектуючими), LEXUS ES TOYOTA AVALON, CAMRY 2.0-3.5 01.05- GDB3429 (TRW)
1 795 ₴
- В наявності
- Код: TRWGDB3429
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн (з комплектуючими), LEXUS ES TOYOTA AVALON, CAMRY 2.0-3.5 01.05-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3429 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 157.6 мм |
| Висота | 57 мм |
| Товщина | 17.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avalon, Camry, ES, Aurion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴



