
Колодки гальмівні (передні) Toyota Avensis 2.0D/2.2D 08- ADT342182 (Blue Print)
1 728 ₴
- В наявності
- Код: ADT342182
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Toyota Avensis 2.0D/2.2D 08-
Оригінальні номери
AISIN BPTO-1035
JURATEK JCP8142
TRUSTING 896.0
Remsa 1448.02
Roadhouse 2144802
A.B.S. 35003
JAPKO 50276
BOSCH 0 986 494 682
JAPANPARTS PA-276AF
TOYOTA 04465-05301
Brembo P83148
FERODO FDB4276
MINTEX MDB3139
Roadhouse 21448.02
Brembo P 83 148
KAWE 144802
SKF VKBP80922A
TEXTAR 2500601
FTE 9010863
CIFAM 8228790
BOSCH 986494682
TRUSTING 8960
TOYOTA 04465-05290
HELLA 8DB 355 015-691
TOYOTA 04465-05300
Remsa 144802
EUROBRAKE 5502224591
AKRON-MALТ 1051020
TRW GDB3511
FOMAR FO242381
TOYOTA 04465-YZZED
EUROBRAKE 5502224594
TOYOTA 446505301
HERTH+BUSS J3602003
TOYOTA 446505300
NIPPARTS N3602135
FERODO FDB4824
BORG & BECK BBP2088
RED-LINE 27TO078
FEBI 116371
FOMAR FO 242381
HELLA 8DB355015691
MEYLE 0252494619W
DELPHI LP2207
SKF VKBP 80922 A
BORG & BECK BBP2299
TOYOTA 04465YZZED
ICER 182022
AISIN BPTO1035
KAWE 1448 02
TOYOTA 04465-05260
TOYOTA 446505260
TRW GDB3518
ICER 181944
AKRON-MALТ 1051022
MEYLE 025 249 4619/W
DENCKERMANN B111030
FTE BL2615A1
JAPANPARTS PA276AF
TOYOTA 446505290
CIFAM 822-879-0
MINTEX MDB3052
Колодки гальмівні
Оригінальні номери
AISIN BPTO-1035
JURATEK JCP8142
TRUSTING 896.0
Remsa 1448.02
Roadhouse 2144802
A.B.S. 35003
JAPKO 50276
BOSCH 0 986 494 682
JAPANPARTS PA-276AF
TOYOTA 04465-05301
Brembo P83148
FERODO FDB4276
MINTEX MDB3139
Roadhouse 21448.02
Brembo P 83 148
KAWE 144802
SKF VKBP80922A
TEXTAR 2500601
FTE 9010863
CIFAM 8228790
BOSCH 986494682
TRUSTING 8960
TOYOTA 04465-05290
HELLA 8DB 355 015-691
TOYOTA 04465-05300
Remsa 144802
EUROBRAKE 5502224591
AKRON-MALТ 1051020
TRW GDB3511
FOMAR FO242381
TOYOTA 04465-YZZED
EUROBRAKE 5502224594
TOYOTA 446505301
HERTH+BUSS J3602003
TOYOTA 446505300
NIPPARTS N3602135
FERODO FDB4824
BORG & BECK BBP2088
RED-LINE 27TO078
FEBI 116371
FOMAR FO 242381
HELLA 8DB355015691
MEYLE 0252494619W
DELPHI LP2207
SKF VKBP 80922 A
BORG & BECK BBP2299
TOYOTA 04465YZZED
ICER 182022
AISIN BPTO1035
KAWE 1448 02
TOYOTA 04465-05260
TOYOTA 446505260
TRW GDB3518
ICER 181944
AKRON-MALТ 1051022
MEYLE 025 249 4619/W
DENCKERMANN B111030
FTE BL2615A1
JAPANPARTS PA276AF
TOYOTA 446505290
CIFAM 822-879-0
MINTEX MDB3052
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT342182 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 728 ₴



