
Колодки гальмівні (передні) Nissan Qashqai/X-Trail 07- ADM542100 (Blue Print)
1 799 ₴
- В наявності
- Код: ADM542100
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Nissan Qashqai/X-Trail 07-
Оригінальні номери
JAPANPARTS PA-123AF
CIFAM 822-792-0
ATE 13046057522
TRW GDB3562
SKF VKBP 80406 A
NISSAN D1060-9N50A
JAPANPARTS PA123AF
Roadhouse 2151302
EUROBRAKE 5502222269
HELLA 8DB 355 015-911
Brembo P79028
HERTH+BUSS J3601009
BOSCH 0 986 494 244
Zimmermann 24632.170.1
RED-LINE 27MZ047
KAWE 1513 02
MEYLE 252556416
DENCKERMANN B111348
Magneti Marelli 363916061054
MEYLE 0252463217PD
BOSCH 986494501
Remsa 1513.02
TEXTAR 2463201
NISSAN D10609N50A
MEYLE 025 255 6416
A.B.S. 37625
SUZUKI 55810-57L50
NIPPARTS N3603073
Roadhouse 21513.02
JAPKO 50123
Brembo P 79 028
FTE BL2062A2
Zimmermann 246321701
HELLA 8DB355015911
FTE 9010645
TRUSTING 808.0
ICER 181834
MINTEX MDB3172
DELPHI LP2481
SUZUKI 5581057L50
AKRON-MALТ 1050080
BORG & BECK BBP2355
BOSCH 0 986 494 501
Remsa 151302
BREMSI BP3321
VALEO 301067
ATE 13.0460-5752.2
JAPKO 50348
TRUSTING 8080
CIFAM 8227920
EUROBRAKE 5502223258
MEYLE 025 246 3217
DON PCP1572
DENCKERMANN B111327
MEYLE 025 246 3217/PD
KAWE 151302
DELPHI LP2031
BOSCH 986494244
JAPANPARTS PA348AF
JURATEK JCP4051
JAPANPARTS PA-348AF
TEXTAR 2520201
MEYLE 252463217
SKF VKBP80406A
Колодки гальмівні
Оригінальні номери
JAPANPARTS PA-123AF
CIFAM 822-792-0
ATE 13046057522
TRW GDB3562
SKF VKBP 80406 A
NISSAN D1060-9N50A
JAPANPARTS PA123AF
Roadhouse 2151302
EUROBRAKE 5502222269
HELLA 8DB 355 015-911
Brembo P79028
HERTH+BUSS J3601009
BOSCH 0 986 494 244
Zimmermann 24632.170.1
RED-LINE 27MZ047
KAWE 1513 02
MEYLE 252556416
DENCKERMANN B111348
Magneti Marelli 363916061054
MEYLE 0252463217PD
BOSCH 986494501
Remsa 1513.02
TEXTAR 2463201
NISSAN D10609N50A
MEYLE 025 255 6416
A.B.S. 37625
SUZUKI 55810-57L50
NIPPARTS N3603073
Roadhouse 21513.02
JAPKO 50123
Brembo P 79 028
FTE BL2062A2
Zimmermann 246321701
HELLA 8DB355015911
FTE 9010645
TRUSTING 808.0
ICER 181834
MINTEX MDB3172
DELPHI LP2481
SUZUKI 5581057L50
AKRON-MALТ 1050080
BORG & BECK BBP2355
BOSCH 0 986 494 501
Remsa 151302
BREMSI BP3321
VALEO 301067
ATE 13.0460-5752.2
JAPKO 50348
TRUSTING 8080
CIFAM 8227920
EUROBRAKE 5502223258
MEYLE 025 246 3217
DON PCP1572
DENCKERMANN B111327
MEYLE 025 246 3217/PD
KAWE 151302
DELPHI LP2031
BOSCH 986494244
JAPANPARTS PA348AF
JURATEK JCP4051
JAPANPARTS PA-348AF
TEXTAR 2520201
MEYLE 252463217
SKF VKBP80406A
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADM542100 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 142 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Kizashi, Juke |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴

