
Фільтр повітряний Case/Deutz/ISEKI C 1043/1 (MANN-FILTER)
1 155 ₴
- В наявності
- Код: MANNC10431
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
фільтр повітряний Case/Deutz/ISEKI
Atlas Copco
DEUTZ
CASE NEW HOLLAND
ISEKI
Фільтри
Atlas Copco
DEUTZ
CASE NEW HOLLAND
ISEKI
Фільтри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C1043/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | Deutz-Fahr, Atlas, NEW HOLLAND |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 173 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм (H) | 173 |
| Діаметр зовнішній (OD) | 95 |
| Діаметр внутрішній (ID) | 43 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 155 ₴

