
Фільтр палива PORSCHE CAYENNE; VW TOUAREG 3.0D-4.2D 01.10- PU8007 (MANN-FILTER)
1 890 ₴
- В наявності
- Код: MANNPU8007
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
фільтр палива PORSCHE CAYENNE; VW TOUAREG 3.0D-4.2D 01.10-
Фільтри оливні
Фільтри оливні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 8007 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 124 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴


