
Фільтр паливний SCANIA PU10003-2X (MANN-FILTER)
2 883 ₴
- В наявності
- Код: MANNPU100032X
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 10 003-2 x |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 227 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 883 ₴


