
Паливний фільтр P726X (MANN-FILTER)
569 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: MANNP726X
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
паливний фільтр
Оригінальні номери
NISSAN 1640500QAB
RVI 7485116340
OPEL 4411637
RVI 7485124986
Фільтри паливні
Оригінальні номери
NISSAN 1640500QAB
RVI 7485116340
OPEL 4411637
RVI 7485124986
Фільтри паливні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 726 x |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 124 мм |
| Внутрішній діаметр | 19.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 69 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569 ₴



