
Фільтр паливний W210 PU839X (MANN-FILTER)
374 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: MANNPU839X
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 839 x |
| Виробник | Mann Filter |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 18.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 77 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, C-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 374 ₴


