
Паливний фільтр WK8423 (MANN-FILTER)
1 257 ₴
- В наявності
- Код: MANNWK8423
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
паливний фільтр
Фільтри паливні
Фільтри паливні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 842/3 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 150 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover, Volkswagen, Honda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Escort, Freelander, Polo, Jetta, 25, Transporter, Orion, Accord, 45, Civic, Fiesta, Golf, 400, Streetwise |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 257 ₴



