
Фільтр паливний WK613 (MANN-FILTER)
470 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: MANNWK613
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 613 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 138 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Great Wall, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Volkswagen, Audi, Lancia, Isuzu, Fiat, Seat, Geely |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Visa, 306, 106, BX, Omega, Kadett, Caddy, Polo, Polonez, Calibra, ZX, 164, Prisma, Haval H3, Commodore, Frontera, Monterey, Regata, Trooper, A6, Manta, CK, CX, Xantia, Ascona, XM, Astra, Cordoba, Argenta, Corsa, Gamma, Haval 5, 132, Dedra, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴






