
Колодки гальмівні (задние) BMW 3 (F30/F31/F34)/4 (F36) 11- (Teves) B47/B48//N13/N20/N47 302142 (VALEO)
1 346 ₴
- В наявності
- Код: VAL302142
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задние) BMW 3 (F30/F31/F34)/4 (F36) 11- (Teves) B47/B48//N13/N20/N47
Аналоги
LP2286
Оригінальні номери
HELLA 8DB 355 019-971
GIRLING 6119192
FTE 9010927
TOPRAN 502 479
JAPKO 510102
JURID 573401J
DENCKERMANN B111285
BORG & BECK BBP2335
AISIN BPBM-2013
DELPHI LP2286
ATE 13.0470-3859.2
BMW 34212468436
HELLA PAGID 8DB 355 019-971
BMW 34206873094
BOSCH 0 986 494 554
VAICO V20-2075
MEYLE 025 253 0717/PD
Blue Print ADB114222
Zimmermann 25307.175.1
MEYLE 025 253 0717
EUROREPAR 1623064180
RIDEX 402B0531
TRUSTING 978.0
FTE BL2699A1
A.B.S. 37904
BMW 3420 6873 094
KAWE 1476 00
BOSCH 0 986 495 289
Brembo P 06 071
TEXTAR 2530701
BREMSI BP3494
FERODO FDB4670
BMW 3421 6850 569
JAPANPARTS PP-0102AF
ICER 182049
ATE 13.0460-3859.2
ASHIKA 51-00-0102
DON PCP1042
BMW 34216850569
EUROBRAKE 5502221555
ABE C2B027ABE
HERTH+BUSS J3610811
BMW 34216873093
BMW 3420 6799 809
CHAMPION 573401CH
SWAG 20 91 6863
BMW 34206799809
OPEN PARTS BPA1476.00
FEBI 16863
Stark SKBP-0011095
BMW 3421 6873 093
AKRON-MALÒ 1050880
Brembo P 06 071X
JURATEK JCP8013
LPR 05P1741
Колодки гальмівні
Аналоги
LP2286
Оригінальні номери
HELLA 8DB 355 019-971
GIRLING 6119192
FTE 9010927
TOPRAN 502 479
JAPKO 510102
JURID 573401J
DENCKERMANN B111285
BORG & BECK BBP2335
AISIN BPBM-2013
DELPHI LP2286
ATE 13.0470-3859.2
BMW 34212468436
HELLA PAGID 8DB 355 019-971
BMW 34206873094
BOSCH 0 986 494 554
VAICO V20-2075
MEYLE 025 253 0717/PD
Blue Print ADB114222
Zimmermann 25307.175.1
MEYLE 025 253 0717
EUROREPAR 1623064180
RIDEX 402B0531
TRUSTING 978.0
FTE BL2699A1
A.B.S. 37904
BMW 3420 6873 094
KAWE 1476 00
BOSCH 0 986 495 289
Brembo P 06 071
TEXTAR 2530701
BREMSI BP3494
FERODO FDB4670
BMW 3421 6850 569
JAPANPARTS PP-0102AF
ICER 182049
ATE 13.0460-3859.2
ASHIKA 51-00-0102
DON PCP1042
BMW 34216850569
EUROBRAKE 5502221555
ABE C2B027ABE
HERTH+BUSS J3610811
BMW 34216873093
BMW 3420 6799 809
CHAMPION 573401CH
SWAG 20 91 6863
BMW 34206799809
OPEN PARTS BPA1476.00
FEBI 16863
Stark SKBP-0011095
BMW 3421 6873 093
AKRON-MALÒ 1050880
Brembo P 06 071X
JURATEK JCP8013
LPR 05P1741
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Країна виробник | Франція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 302142 |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 45.7 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 123 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 47.1 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 346 ₴


