
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Pajero IV/Toyota Hilux 06-/Land Cruiser Prado/Lexus GX 01- 301857
1 264 ₴
- В наявності
- Код: VAL301857
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Pajero IV/Toyota Hilux 06-/Land Cruiser Prado/Lexus GX 01-
Оригінальні номери
TOYOTA 44650K580
TOYOTA 446535290
TOYOTA 04465-0K580
BOSCH 0 986 494 153
Brembo P 83 066X
ABE C12111ABE-P
TRW GDB3364
HELLA 8DB 355 010-491
TOPRAN 600 619
TOYOTA 44650K360
ZEKKERT BS-2241
TOYOTA 04465-60320
DENCKERMANN B111176
TEXTAR 2402403
VALEO 598857
Blue Print ADT34224
TOYOTA 44650K370
CHAMPION 572515CH
TOYOTA 446504070
TOYOTA 04465-04070
JURID 572515J
Zimmermann 24024.170.1
TOYOTA 44650K030
TOYOTA 446520220
NIPPARTS J3602109
PATRON PBP1351
Brembo P 83 066
SWAG 81 91 6726
Blue Print ADT342142
TOYOTA 04465-0K360
TOYOTA 44650K090
Maxgear 19-1425
TOYOTA 4465YZZDB
TOYOTA 04465-20220
PROFIT 5005-1698
SKF VKBP 80135 A
ATE 13.0460-5747.2
MITSUBISHI 4605A481
TOYOTA 44650K401
TOYOTA 04465-35290
Stark SKBP-0010379
FERODO FDB1698
TOYOTA 04465-0K090
RIDEX 402B0377
MEYLE 025 240 2417/PD
TOYOTA 04465-0K370
A.B.S. 37420
TOYOTA 04465-0K401
TOYOTA 446560320
TOYOTA 446560270
OPEN PARTS BPA0988.00
DELPHI LP1782
MITSUBISHI 4605A472
TOYOTA 04465-YZZDB
TOYOTA 04465-60270
TOYOTA 04465-0K030
LYNXauto BD-7549
MEYLE 025 240 2417/W
TEXTAR 2402401
Колодки гальмівні
Оригінальні номери
TOYOTA 44650K580
TOYOTA 446535290
TOYOTA 04465-0K580
BOSCH 0 986 494 153
Brembo P 83 066X
ABE C12111ABE-P
TRW GDB3364
HELLA 8DB 355 010-491
TOPRAN 600 619
TOYOTA 44650K360
ZEKKERT BS-2241
TOYOTA 04465-60320
DENCKERMANN B111176
TEXTAR 2402403
VALEO 598857
Blue Print ADT34224
TOYOTA 44650K370
CHAMPION 572515CH
TOYOTA 446504070
TOYOTA 04465-04070
JURID 572515J
Zimmermann 24024.170.1
TOYOTA 44650K030
TOYOTA 446520220
NIPPARTS J3602109
PATRON PBP1351
Brembo P 83 066
SWAG 81 91 6726
Blue Print ADT342142
TOYOTA 04465-0K360
TOYOTA 44650K090
Maxgear 19-1425
TOYOTA 4465YZZDB
TOYOTA 04465-20220
PROFIT 5005-1698
SKF VKBP 80135 A
ATE 13.0460-5747.2
MITSUBISHI 4605A481
TOYOTA 44650K401
TOYOTA 04465-35290
Stark SKBP-0010379
FERODO FDB1698
TOYOTA 04465-0K090
RIDEX 402B0377
MEYLE 025 240 2417/PD
TOYOTA 04465-0K370
A.B.S. 37420
TOYOTA 04465-0K401
TOYOTA 446560320
TOYOTA 446560270
OPEN PARTS BPA0988.00
DELPHI LP1782
MITSUBISHI 4605A472
TOYOTA 04465-YZZDB
TOYOTA 04465-60270
TOYOTA 04465-0K030
LYNXauto BD-7549
MEYLE 025 240 2417/W
TEXTAR 2402401
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 301857 |
| Виробник | Valeo |
| Країна виробник | Франція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 77.3 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Fortuner, Prado, Tacoma, Pajero, FJ Cruiser, Hilux, Celica, 4Runner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 264 ₴


