
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (F20-21)/2 (F22/F87/F45-46)/3 (F30-31/F34/F80)/4 (F32/F36)/X3 11- 302138
1 560 ₴
- В наявності
- Код: VAL302138
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (F20-21)/2 (F22/F87/F45-46)/3 (F30-31/F34/F80)/4 (F32/F36)/X3 11-
Оригінальні номери
Brembo P 06 075X
TEXTAR 2519901
DON PCP1237
SWAG 20 91 6861
Stark SKBP-0011074
VAICO V20-2074
Brembo P 06 075
FERODO FDB4394
Blue Print ADB114226
BMW 34116854126
Zimmermann 25199.195.1
Maxgear 19-2917
BMW 34114073936
BOSCH 0 986 494 487
BMW 34106799801
JURID 573432J
DELPHI LP2234
ATE 13.0470-3857.2
HELLA 8DB 355 015-781
MEYLE 025 251 9919/PD
TOPRAN 502 515
ATE 13.0460-3857.2
BMW 34116856193
CHAMPION 573432CH
VALEO 601288
MEYLE 025 251 9919
RIDEX 402B0510
TRUSTING 977.0
BMW 34106859181
OPEN PARTS BPA1457.00
BMW 34106859182
A.B.S. 37887
ABE C1B028ABE-P
BMW 34116798978
Колодки гальмівні
Оригінальні номери
Brembo P 06 075X
TEXTAR 2519901
DON PCP1237
SWAG 20 91 6861
Stark SKBP-0011074
VAICO V20-2074
Brembo P 06 075
FERODO FDB4394
Blue Print ADB114226
BMW 34116854126
Zimmermann 25199.195.1
Maxgear 19-2917
BMW 34114073936
BOSCH 0 986 494 487
BMW 34106799801
JURID 573432J
DELPHI LP2234
ATE 13.0470-3857.2
HELLA 8DB 355 015-781
MEYLE 025 251 9919/PD
TOPRAN 502 515
ATE 13.0460-3857.2
BMW 34116856193
CHAMPION 573432CH
VALEO 601288
MEYLE 025 251 9919
RIDEX 402B0510
TRUSTING 977.0
BMW 34106859181
OPEN PARTS BPA1457.00
BMW 34106859182
A.B.S. 37887
ABE C1B028ABE-P
BMW 34116798978
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Країна виробник | Франція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 302138 |
| Ширина | 149 мм |
| Висота | 69.4 мм |
| Товщина | 19.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴


