
Сайлентблок рульової рейки лів/прав передн VW TRANSPORTER T4 1.8-2.8 07.90-06.03 100 419 0025 (MEYLE)
118 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- Під замовлення
- Код: ME1004190025
Відправка з 15 травня 2026+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок рульової рейки лів/прав передн VW TRANSPORTER T4 1.8-2.8 07.90-06.03
Оригінальні номери
SASIC 2756011
LEMFORDER 17672 01
SWAG 30 10 3058
VW 701 419 081 A
VIKA 44190037201
FEBI 103058
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Оригінальні номери
SASIC 2756011
LEMFORDER 17672 01
SWAG 30 10 3058
VW 701 419 081 A
VIKA 44190037201
FEBI 103058
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кросс-номери | Febi Bilstein 103058; Lemforder 1767201; Meyle 1004190025; Sasic 2756011; Swag 30103058; Вика 44190037201 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Діаметр зовнішній | 28 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 33 мм |
| Діаметр внутрішній | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 ₴


