
Важіль підвіски,задня вісь лів (верх, з передньої сторони) MERCEDES CLS (C219), E T-MODEL (S211), E (W211), SL
2 056 ₴
- Під замовлення
- Код: ME0160350012
Відправка з 09 травня 2026+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски,задня вісь лів (верх, з передньої сторони) MERCEDES CLS (C219), E T-MODEL (S211), E (W211), SL (R230) 1.8-5.5 10.01-01.12
Оригінальні номери
MERCEDES 230 350 35 06
KAWE 8500 23640
SWAG 10 92 3964
FEBI 23964
MERCEDES A 230 350 35 06
DELPHI TC1947
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Оригінальні номери
MERCEDES 230 350 35 06
KAWE 8500 23640
SWAG 10 92 3964
FEBI 23964
MERCEDES A 230 350 35 06
DELPHI TC1947
Запчастини для легкових автомобілів і мікроавтобусів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | Delphi TC1947; Febi Bilstein 23964; KaWe 850023640; Mercedes-Benz A2303503506; Swag 10923964 |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 056 ₴


